כל האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ואינו יוצר יחסי עורך דין-לקוח בין גולשי האתר לבין עורכת הדין אריאלה גפן

אודות משרד עורכי הדין

משרד עורכי דין אריאלה גפן מתמחה בתביעות נזיקין - תאונות דרכים, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, תאונות עבודה ומייצג נפגעים\תובעים נגד חברות הביטוח כאשר למשרד הצלחה רבה בהשגת פיצויים מרביים עבור לקוחותיו, ומעניק להם טיפול מקצועי, אישי ואיכותי במהלך ההליך המשפטי – המשרד מייצג תובעים מכל רחבי הארץ מומלץ בעקביות על ידי לקוחותיו

 

עו"ד אריאלה גפן - לאחר שעבדה במחלקת תביעות בחברת הביטוח הגדולה בישראל, ולאחר שייצגה חברות ביטוח עם משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל בתיקי תביעות מורכבים ומסובכים ובשיעורי נכויות גבוהים במשך למעלה מעשור, עו"ד אריאלה גפן הקימה את המשרד במטרה לייצג אך ורק תובעים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון וכן מוסדות נוספים ובכך למנף את הנסיון המשפטי הרב שצברה למיצוי מרבי של זכויות הניזוק\התובע.  השרות המשפטי שהמשרד מעניק ללקוחותיו מושתת על מקצועיות, אמינות ויחס אישי לכל פונה שכולל סיוע משפטי מקצועי ואמין תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוח.

 

עו"ד אריאלה גפן, היא בעלת תואר במשפטים (LL.B) ובעלת רישיון עריכת דין משנת 2004 ומביאה עימה ניסיון משפטי רב בטיפול בתביעות מורכבות בתחום הנזיקין, את ניסיונה המשפטי הרב היא צברה משנת  בחברות הביטוח וגם כאשר בהמשך דרכה המקצועית הייתה עורכת דין בכירה במשרדי נזיקין מובילים בארץ.

 

​למשרד יתרון ייחודי בתחום ההתמחות שלו בתביעות ביטוח ונזיקין ומרכז צוות משפטי בכיר ומיומן לניהול תיקים משפטיים נגד חברות ביטוח. צוות המשרד הינו בעל ניסיון משפטי וידע רב בתחומי הביטוח השונים אשר שממנופים ע"י הצוות המשפטי הבכיר לנהל הליכים משפטיים מורכבים ומסובכים נגד חברות ביטוח בהצלחה

 

אנו במשרד עורכי דין אריאלה גפן בעלי ידע משפטי, מקצועי וניסיון רב בניהול נזיקין במגוון רחב של נזקי גוף ואירועים של תאונות דרכים או עבודה, כמו כן בעלי היכרות מעמיקה עם המערכות הביורוקרטיות המורכבות של חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ושאר הגופים הציבוריים ובקיאים בחקיקה ובפסיקה של תביעות נזיקין.

נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בפנייתכם לתביעת הזכויות המשפטיות והפיצוי הכספי המרבי שמגיע לכם ולבני משפחתם עקב התאונה או הנזק שעברת. הינך מוזמן\ת לפגישה ראשונית בה נציג את האפשריות המשפטיות והסיכוי להצלחת התביעה המשפטית פגישה זו אינה כרוכה בעלות או בהתחייבות מצידך!